Byłem kiedyś na wsi… przez 20 lat.
wtorek, 6 maja 2014
sobota, 3 maja 2014
Zawsze dziękuj, choćby przed samym sobą
Wojna. Każdy z nas może powiedzieć, że w jakiejś tam uczestniczył lub go dotknęła. Ale czy na pewno? Czy sprzeczki domowe rzeczywiście można uznać za wojnę? Można ją prowadzić samemu ze sobą, ale jednak to też nie to samo. W swoim życiu prowadzimy walki – z innymi i z sobą. Jednak nikt z nas nie doświadczył wojny. I oby nigdy do tego nie doszło…
piątek, 18 kwietnia 2014
Miłość ma różne oblicza
Przyjemnie jest oglądać filmy o miłości, nawet tej trudnej. Trafiając na „Cztery noce z Anną” jestem jednak skłonna zredefiniować pojęcie przyjemności. Jeśli chcecie czegoś płytkiego na styl komedii romantycznych, absolutnie odradzam ten film.
[spoilery]
Subskrybuj:
Posty (Atom)


